Potvrzením souhlasíte, že jste starší 18ti let.

Potvrdit

Dámský striptýz Duo striptýz Go - Go tanečnice Hostesky Kontaktní striptýz Lesbi show Live show Narozeninový striptýz Společnice Striptýz s vibrátorem Topless tanečnice

Striptýz s vibrátorem

Žhavá erotická show určená především na pánské jízdy. Individuální vystoupení striptérky, která Vám předvede profesionální striptýz opepřený erotickými hrátkami nejen s vibrátorem. Erotická show od našich profesionálních striptérek nenechá v klidu žádného muže a potěší i ty nejnáročnější. Autoerotika je vhodná všude tam, kde si přejete vytvořit nevídanou erotickou atmosféru, proto tuto show doporučujeme především na soukromé párty, diskotéky, kluby apod. O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte. Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Donatella
Slečna Donatella patří mezi naše nejlepší striptérky. Tato drobná blondýnka Vám kromě klasického striptýzu, díky svému krásnému a bujnému poprsí, nabízí také velmi pikantní kontaktní striptýz. Slečnu Donatellu si můžete objednat i na autoerotiku, striptýz s vibrátorem, lesbi show a duo striptýz, také jako velmi inspirativní společnici či hostesku.
Elektra
Slečna Elektra patří mezi naše nejžádanější striptérky, striptýzové vystoupení v jejím podání je nezapomenutelným zážitkem. Slečnu Elektru si můžete objednat nejen na kontaktní nebo narozeninový striptýz, ale i na striptýz s vibrátorem nebo lesbi show.
Michelle
Více informací
Katka
Více informací
Dominika
Více informací
Nina
Více informací
Cynthia
Více informací
Monika
Více informací
Tyto stránky ukládají Vaše cookies. Pro více informací klikněte zde