Potvrzením souhlasíte, že jste starší 18ti let.

Potvrdit

Dámský striptýz Duo striptýz Go - Go tanečnice Hostesky Kontaktní striptýz Lesbi show Live show Narozeninový striptýz Společnice Striptýz s vibrátorem Topless tanečnice

Striptýz s vibrátorem

Žhavá erotická show určená především na pánské jízdy. Individuální vystoupení striptérky, která Vám předvede profesionální striptýz opepřený erotickými hrátkami nejen s vibrátorem. Erotická show od našich profesionálních striptérek nenechá v klidu žádného muže a potěší i ty nejnáročnější. Autoerotika je vhodná všude tam, kde si přejete vytvořit nevídanou erotickou atmosféru, proto tuto show doporučujeme především na soukromé párty, diskotéky, kluby apod. O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte. Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Nina
Slečna Nina patří mezi naše nejžádanější striptérky, striptýzové vystoupení v jejím podání je nezapomenutelným zážitkem. Slečnu Ninu si můžete objednat nejen na kontaktní nebo narozeninový striptýz, ale i na striptýz s vibrátorem nebo lesbi show. Doporučujeme si zvolit tuto slečnu jako překvapení pro rozlučku se svobodou, oslavu narozenin, nebo jakoukoliv plánovanou oslavu, slečna Nina bude zlatým hřebem večera ... :-)
Dominika
Slečna Dominika Vám předvede profesionální striptýzovou show kromě klasického nebo kontaktního striptýzu Vám může nabídnout americký striptýz, striptýz s vibrátorem a spolu se slečnou Michelle Vám předvede velmi žhavou lesbishow, nebo duo striptýz. Objednat si ji také můžete jako topless nebo go-go tanečnici.
Donatella
Více informací
Cynthia
Více informací
Katka
Více informací
Michelle
Více informací
Monika
Více informací
Elektra
Více informací
Tyto stránky ukládají Vaše cookies. Pro více informací klikněte zde