Potvrzením souhlasíte, že jste starší 18ti let.

Potvrdit

Dámský striptýz Duo striptýz Go - Go tanečnice Hostesky Kontaktní striptýz Lesbi show Live show Narozeninový striptýz Společnice Striptýz s vibrátorem Topless tanečnice

Lesbi show

Při lesbi show dvě, popřípadě tři dívky provádí své erotické hrátky. Striptérky mohou do svého vystoupení zapojit jak přítomné publikum, tak např. vibrátor. Lesbi show je vhodné jako narozeninový dárek, ale i na diskotéku nebo do Vašeho oblíbeného klubu. Striptérky oblékají kostým zdravotních sestřiček, policistek, santa clause a jiné. Je jen na Vás jaký kostým a kolik striptérek si zvolíte.

Cynthia
Slečna Cynthia patří mezi naše nejžádanější striptérky, striptýzové vystoupení v jejím podání je nezapomenutelným zážitkem. Slečnu Cynthii si můžete objednat nejen na kontaktní nebo narozeninový striptýz, ale i na striptýz s vibrátorem nebo lesbi show. Lesbi show v podání slečny Cynthie a slečny Donatelly je luxusním zážitkem, který můžeme jen a jen doporučit :-)
Dominika
Slečna Dominika Vám předvede profesionální striptýzovou show kromě klasického nebo kontaktního striptýzu Vám může nabídnout americký striptýz, striptýz s vibrátorem a spolu se slečnou Michelle Vám předvede velmi žhavou lesbishow, nebo duo striptýz. Objednat si ji také můžete jako topless nebo go-go tanečnici.
Elektra
Více informací
Monika
Více informací
Katka
Více informací
Michelle
Více informací
Nina
Více informací
Donatella
Více informací
Tyto stránky ukládají Vaše cookies. Pro více informací klikněte zde