Potvrzením souhlasíte, že jste starší 18ti let.

Potvrdit

Dámský striptýz Duo striptýz Go - Go tanečnice Hostesky Kontaktní striptýz Lesbi show Live show Narozeninový striptýz Společnice Striptýz s vibrátorem Topless tanečnice

Lesbi show

Při lesbi show dvě, popřípadě tři dívky provádí své erotické hrátky. Striptérky mohou do svého vystoupení zapojit jak přítomné publikum, tak např. vibrátor. Lesbi show je vhodné jako narozeninový dárek, ale i na diskotéku nebo do Vašeho oblíbeného klubu. Striptérky oblékají kostým zdravotních sestřiček, policistek, santa clause a jiné. Je jen na Vás jaký kostým a kolik striptérek si zvolíte.

Cynthia
Slečna Cynthia patří mezi naše nejžádanější striptérky, striptýzové vystoupení v jejím podání je nezapomenutelným zážitkem. Slečnu Cynthii si můžete objednat nejen na kontaktní nebo narozeninový striptýz, ale i na striptýz s vibrátorem nebo lesbi show. Lesbi show v podání slečny Cynthie a slečny Donatelly je luxusním zážitkem, který můžeme jen a jen doporučit :-)
Nina
Slečna Nina patří mezi naše nejžádanější striptérky, striptýzové vystoupení v jejím podání je nezapomenutelným zážitkem. Slečnu Ninu si můžete objednat nejen na kontaktní nebo narozeninový striptýz, ale i na striptýz s vibrátorem nebo lesbi show. Doporučujeme si zvolit tuto slečnu jako překvapení pro rozlučku se svobodou, oslavu narozenin, nebo jakoukoliv plánovanou oslavu, slečna Nina bude zlatým hřebem večera ... :-)
Monika
Více informací
Elektra
Více informací
Michelle
Více informací
Dominika
Více informací
Katka
Více informací
Donatella
Více informací
Tyto stránky ukládají Vaše cookies. Pro více informací klikněte zde