Potvrzením souhlasíte, že jste starší 18ti let.

Potvrdit

Dámský striptýz Duo striptýz Go - Go tanečnice Hostesky Kontaktní striptýz Lesbi show Live show Narozeninový striptýz Společnice Striptýz s vibrátorem Topless tanečnice

Kontaktní striptýz

Velmi oblíbená a také nejvíce objednávaná erotická show "Kontaktní striptýz" v podání profesionálních striptérek, které si vždy vezmou někoho do parády! Na oslavách tanční kolem oslavence a pomalu se svlékájí v rytmu hudby. Oslavenec má také možnost si na striptérku sáhnout, poplácat po zadečku a dál co mu striptérka dovolí... z toho důvodu se akce nejvíce hodí jako překvapení především na loučení se svobodou, nebo narozeninové párty. "Nejoblíbenější vystoupení pro muže při rozlučce se svobodou!" O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte. Show vám rádi přizpůsobíme a opepříme dle vašich konkrétních požadavků tak jak se sluší a patří. Upozornění pro nesmělé: "Při dámském kontaktním striptýzu se muž či žena dotýká striptérky na lechtivých místech! Prsa, zadeček a jiné místa tak nezůstanou stranou. Při dámském kontaktním striptýzu je tak vybraná striptérka s mužem či ženou ve velmi těsném kontaktu a svým tělem se jich dotýká."

Cynthia
Slečna Cynthia patří mezi naše nejžádanější striptérky, striptýzové vystoupení v jejím podání je nezapomenutelným zážitkem. Slečnu Cynthii si můžete objednat nejen na kontaktní nebo narozeninový striptýz, ale i na striptýz s vibrátorem nebo lesbi show. Lesbi show v podání slečny Cynthie a slečny Donatelly je luxusním zážitkem, který můžeme jen a jen doporučit :-)
Michelle
Chcete-li zhlédnout tu nejlepší striptýzovou show s vibrátorem, pak slečna Michelle je ta pravá volba. Dále má slečna Michell v repertoáru Lesbi show. Či vám může se svým partnerem Alexem nabídnout perverzní, neobvyklou Live show, ve které je dívka královnou scény. Celá tato show je ve stylu S/M.
Donatella
Více informací
Elektra
Více informací
Katka
Více informací
Dominika
Více informací
Monika
Více informací
Nina
Více informací
Tyto stránky ukládají Vaše cookies. Pro více informací klikněte zde