Potvrzením souhlasíte, že jste starší 18ti let.

Potvrdit

Dámský striptýz Duo striptýz Go - Go tanečnice Hostesky Kontaktní striptýz Lesbi show Live show Narozeninový striptýz Společnice Striptýz s vibrátorem Topless tanečnice

Kontaktní striptýz

Velmi oblíbená a také nejvíce objednávaná erotická show "Kontaktní striptýz" v podání profesionálních striptérek, které si vždy vezmou někoho do parády! Na oslavách tanční kolem oslavence a pomalu se svlékájí v rytmu hudby. Oslavenec má také možnost si na striptérku sáhnout, poplácat po zadečku a dál co mu striptérka dovolí... z toho důvodu se akce nejvíce hodí jako překvapení především na loučení se svobodou, nebo narozeninové párty. "Nejoblíbenější vystoupení pro muže při rozlučce se svobodou!" O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte. Show vám rádi přizpůsobíme a opepříme dle vašich konkrétních požadavků tak jak se sluší a patří. Upozornění pro nesmělé: "Při dámském kontaktním striptýzu se muž či žena dotýká striptérky na lechtivých místech! Prsa, zadeček a jiné místa tak nezůstanou stranou. Při dámském kontaktním striptýzu je tak vybraná striptérka s mužem či ženou ve velmi těsném kontaktu a svým tělem se jich dotýká."

Cynthia
Slečna Cynthia patří mezi naše nejžádanější striptérky, striptýzové vystoupení v jejím podání je nezapomenutelným zážitkem. Slečnu Cynthii si můžete objednat nejen na kontaktní nebo narozeninový striptýz, ale i na striptýz s vibrátorem nebo lesbi show. Lesbi show v podání slečny Cynthie a slečny Donatelly je luxusním zážitkem, který můžeme jen a jen doporučit :-)
Elektra
Slečna Elektra patří mezi naše nejžádanější striptérky, striptýzové vystoupení v jejím podání je nezapomenutelným zážitkem. Slečnu Elektru si můžete objednat nejen na kontaktní nebo narozeninový striptýz, ale i na striptýz s vibrátorem nebo lesbi show.
Nina
Více informací
Monika
Více informací
Donatella
Více informací
Dominika
Více informací
Katka
Více informací
Michelle
Více informací
Tyto stránky ukládají Vaše cookies. Pro více informací klikněte zde