Potvrzením souhlasíte, že jste starší 18ti let.

Potvrdit

Dámský striptýz Duo striptýz Go - Go tanečnice Hostesky Kontaktní striptýz Lesbi show Live show Narozeninový striptýz Společnice Striptýz s vibrátorem Topless tanečnice

Kontaktní striptýz

Velmi oblíbená a také nejvíce objednávaná erotická show "Kontaktní striptýz" v podání profesionálních striptérek, které si vždy vezmou někoho do parády! Na oslavách tanční kolem oslavence a pomalu se svlékájí v rytmu hudby. Oslavenec má také možnost si na striptérku sáhnout, poplácat po zadečku a dál co mu striptérka dovolí... z toho důvodu se akce nejvíce hodí jako překvapení především na loučení se svobodou, nebo narozeninové párty. "Nejoblíbenější vystoupení pro muže při rozlučce se svobodou!" O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte. Show vám rádi přizpůsobíme a opepříme dle vašich konkrétních požadavků tak jak se sluší a patří. Upozornění pro nesmělé: "Při dámském kontaktním striptýzu se muž či žena dotýká striptérky na lechtivých místech! Prsa, zadeček a jiné místa tak nezůstanou stranou. Při dámském kontaktním striptýzu je tak vybraná striptérka s mužem či ženou ve velmi těsném kontaktu a svým tělem se jich dotýká."

Nina
Slečna Nina patří mezi naše nejžádanější striptérky, striptýzové vystoupení v jejím podání je nezapomenutelným zážitkem. Slečnu Ninu si můžete objednat nejen na kontaktní nebo narozeninový striptýz, ale i na striptýz s vibrátorem nebo lesbi show. Doporučujeme si zvolit tuto slečnu jako překvapení pro rozlučku se svobodou, oslavu narozenin, nebo jakoukoliv plánovanou oslavu, slečna Nina bude zlatým hřebem večera ... :-)
Monika
Slečna Monika Vám předvede maximálně profesionální striptýzovou show kromě klasického nebo kontaktního striptýzu Vám může nabídnout americký striptýz, striptýz s vibrátorem a spolu se slečnou Donatellou či slečnou Katkou Vám předvede velmi zajímavou lesbishow, nebo duo striptýz. Objednat si ji také můžete jako topless nebo go-go tanečnici.
Donatella
Více informací
Elektra
Více informací
Cynthia
Více informací
Dominika
Více informací
Michelle
Více informací
Katka
Více informací
Tyto stránky ukládají Vaše cookies. Pro více informací klikněte zde