Potvrzením souhlasíte, že jste starší 18ti let.

Potvrdit

Dámský striptýz Duo striptýz Go - Go tanečnice Hostesky Kontaktní striptýz Lesbi show Live show Narozeninový striptýz Společnice Striptýz s vibrátorem Topless tanečnice

Hostesky

Hostesky jsou další ze služeb, které naše firma nabízí. Hostesky zajistíme všude tam, kde se koná Vaše firemní akce, konference nebo golfový turnaj či jiná společenská akce. Naše hostesky charakterizuje bezvadné vystupování, znalost cizích jazyků a příjemný zevnějšek... Hostesky doporučujeme pro akce, které vyžadují prezentaci služeb a produktů včetně výborného slovního projevu; uplatní se i při příležitosti pózování s produkty a jejich prezentace (veletrhy, autosalony apod.). Naše hostesky jsou schopny zajistit základní organizační a asistentský servis na veletrzích, konferencích a dalších akcích, které naše společnost zajišťuje. Každá naše hosteska prochází výběrovým řízením, které klade důraz na kultivovaný projev, znalost cizích jazyků a příjemný vzhled.

Donatella
Slečna Donatella patří mezi naše nejlepší striptérky. Tato drobná blondýnka Vám kromě klasického striptýzu, díky svému krásnému a bujnému poprsí, nabízí také velmi pikantní kontaktní striptýz. Slečnu Donatellu si můžete objednat i na autoerotiku, striptýz s vibrátorem, lesbi show a duo striptýz, také jako velmi inspirativní společnici či hostesku.
Tyto stránky ukládají Vaše cookies. Pro více informací klikněte zde