Potvrzením souhlasíte, že jste starší 18ti let.

Potvrdit

Dámský striptýz Duo striptýz Go - Go tanečnice Hostesky Kontaktní striptýz Lesbi show Live show Narozeninový striptýz Společnice Striptýz s vibrátorem Topless tanečnice

Duo striptýz

Duo, znamená dva. Dívka a muž nebo dvě dívky Vám předvedou profesionální show, které je určené především smíšenému publiku. Při duo striptýzu čeká zajímavá podívaná nejen ženy, ale i muže současně. Duo striptýz je vhodné vystoupení především na větší akce, diskotéky, plesy nebo jiné kulturní programy.

Nina
Slečna Nina patří mezi naše nejžádanější striptérky, striptýzové vystoupení v jejím podání je nezapomenutelným zážitkem. Slečnu Ninu si můžete objednat nejen na kontaktní nebo narozeninový striptýz, ale i na striptýz s vibrátorem nebo lesbi show. Doporučujeme si zvolit tuto slečnu jako překvapení pro rozlučku se svobodou, oslavu narozenin, nebo jakoukoliv plánovanou oslavu, slečna Nina bude zlatým hřebem večera ... :-)
Cynthia
Slečna Cynthia patří mezi naše nejžádanější striptérky, striptýzové vystoupení v jejím podání je nezapomenutelným zážitkem. Slečnu Cynthii si můžete objednat nejen na kontaktní nebo narozeninový striptýz, ale i na striptýz s vibrátorem nebo lesbi show. Lesbi show v podání slečny Cynthie a slečny Donatelly je luxusním zážitkem, který můžeme jen a jen doporučit :-)
Donatella
Více informací
Elektra
Více informací
Dominika
Více informací
Katka
Více informací
Monika
Více informací
Tyto stránky ukládají Vaše cookies. Pro více informací klikněte zde